Toontoy Kids | Toontoy Baby , Toontoy Kids | Toontoy Baby , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Toontoy Kids | Toontoy Baby , Toontoy Kids | Toontoy Baby , Sepet

SEPETİNİZ

Sepetinizde ürün yok

Hakkımızda

Aksanlar Tekstil 1998 yılında aile şirketi olarak İstanbul’da kuruldu. Bebe ve çocuk giyimi üzerine imalat yapan şirketimiz gelişen çağın teknolojisine uyum sağlayarak büyümeye devam etmekte, Toontoybaby markası olarak üretim kapasitesini arttırarak sürdürmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında saygın bir konumda bulunmakta olup, Toontoybaby markası ile adından sıkça söz ettirerek Türk Malı kalitesini ve güvenini Dünyaya gururla sunmaktadır. 

0-16 yaş grubu çocukların gerçek ihtiyaçlarına sağlıklı, kaliteli ve güvenilir çözümler sunmayı hedefleyen firmamızda, Kırklareli Vize ve İstanbul Güneşlide 2 adet fabrika ile üretimlerimize devam etmekte olup, İstanbul Bağcılar'da Örme Kumaş üretimimiz, Zeytinburnunda 1 adet toptan satış mağazası, Kırklareli bölgesinde 6 adet perakende satış mağazalarımız ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekteyiz. 

Hedefimiz günümüz şartlarına uygun modelleri sunarak, kaliteli ve sağlıklı ürünleri ucuza satmak olup gelişen pazara bağlı büyüyen üretimimizle en kaliteli hizmeti vermek siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et